Strona głównaWillaOfertaCennikAtrakcje GdańskaRezerwacjaMapka dojazdu KontaktFacebook
Regulamin rezerwacji

1.        Rezerwacje można złożyć telefonicznie, mailowo bądź korzystając z formularza on-line.

2.        Każda rezerwacja zostanie potwierdzona przez osobę odpowiedzialną za rezerwacje z Pensjonatu. Rezerwacja telefoniczna podczas rozmowy, mailowa lub on-line za pomocą emaila wysłanego na podany adres zwrotny.

3.        W przypadku braku wolnych terminów zostaniecie Państwo poinformowani o tym fakcie w możliwie najkrótszym terminie. W przypadku rezerwacji telefonicznej od razu podczas rozmowy, w przypadku rezerwacji mailowej oraz za pomocą formularza odesłana zostanie wiadomość na podany kontaktowy adres email.

4.        Każda forma rezerwacji wymaga wpłaty zadatku w wysokości 30% całkowitej wartości rezerwowanego pobytu w ciągu maksymalnie 3 dni od daty zgłoszenia na konto Willi "BURSZTYN", dokładne dane dotyczące wysokości zadatku oraz konta podane zostaną w kontakcie zwrotnym.

5.        Istnieje możliwość anulowania rezerwacji, jednakże wyłącznie z ważnych powodów, uzasadnionych i udokumentowanych przez Gościa pisemnie. 

Warunki anulowania rezerwacji

6.        W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu Gość zostanie obciążony opłatą za rezygnację z pobytu w wysokości: 
a)
w przypadku braku przybycia „no show” bez anulowania rezerwacji = 100 % wartości rezerwowanego pobytu.

7.        Różnica pomiędzy dokonaną wpłatą z tytułu rezerwacji a opłatą za rezygnację (jeśli taka wystąpi) zostanie zwrócona Klientowi w formie przelewu na wskazany przez niego rachunek bankowy. 

8.        Opłata za rezygnację będzie potrącana z kwoty wpłacanego zadatku lub z kwoty opłaconego pobytu. Na pozostałą część opłaty za rezygnację z pobytu (jeśli taka wystąpi) zostanie wystawiona odrębna faktura i przesłana na adres korespondencyjny Gościa

9.        Skrócenie pobytu jest traktowane jak rezygnacja po terminie anulacji, a zatem wiąże się z uregulowaniem rachunku za cały deklarowany czas pobytu.

10.     Anulowanie rezerwacji wymaga dla swojej ważności formy pisemnej.

11.     W przypadku wcześniejszych rezerwacji (powyżej 20 dni przed terminem przyjazdu) konieczne jest potwierdzenie przyjazdu przynajmniej na 7 dni przed zarezerwowanym terminem.

Powyższy regulamin ma na celu ułatwienie procedury rezerwacyjnej oraz zawiera wskazówki jak postepować, aby mieć pewność, że pokoje są zarezerwowane na wymarzony urlop.

UWAGA: Nie przestrzeganie regulaminu wiąże się z utratą rezerwacji.

formularz rezerwacji on-line >>