Strona głównaWillaOfertaCennikAtrakcje GdańskaRezerwacjaMapka dojazdu KontaktFacebook
Oferta

W pięknej nadmorskiej scenerii Willa "BURSZTYN" przyjmuje z prawdziwą polską gościnnością wszystkich, którzy pragną odetchnąć od codzienności, zgiełku i stresu. Nasz Gość nacieszy się zarówno widokiem morza, które będzie mógł obserwować na co dzień nie wychodząc z naszego obiektu, spokojem oraz niepowtarzalną atmosferą pozostając niedaleko od wieczornych atrakcji Trójmiasta.
Ponadto w zasięgu reki będzie miał liczne historyczne atrakcje naszego miasta, które tylko czekają aby podzielić się z każdym swoją bogatą przeszłością. Chętnie pomożemy zorganizować wycieczkę po Trójmieście oraz wskażemy główne atrakcje, które każdy powinien zobaczyć. (zapraszamy do działu "Atrakcje Gdańska").
Nasza oferta skierowana jest dla osób ceniących sobie wygodę, spokój oraz komfort wypoczynku.
W standardowym wyposażeniu pokoi jest: telewizja kablowa oraz internet, co pozwala na stały kontakt z codziennością ... oczywiście w razie gdy zajdzie taka potrzeba oraz komfortowo wyposażona łazienka. Ponadto goście mają swobodny dostęp do nowoczesnej, dobrze wyposażonej kuchni oraz całodobowego, ogrodzonego parkingu.


W ofercie posiadamy pokoje 2-sobowe, 3-osobowe oraz apartament rodzinny.

 
ik_DSCF2457.jpg
Willa "BURSZTYN"

ul. Oksywska 1
80-512 Gdańsk
tel.: 602-388-651
email: rezerwacja@bursztyngdansk.pl